Leeszonnebril Frank and Lucie Eyecube








-
Grootste assortiment leesbrillen
-
Perfecte service
-
Nieuwste modellen
-
Gratis verzending binnen Nederland
-
Niet tevreden, geld terug
-
Hippe en trendy leesbrillen
-
Inclusief etui en brillendoekje
-
Gratis verzending en retourneren
-
Perfecte service
-
Veilig betalen met iDeal
Een bijzonder model sunreader in een zacht oranje/roze transparante kleur met grijze zonneleesglazen. Super stijlvol en ze beschermen ook nog je ogen! 100% UV bestendig.
Dit model is zeer geschikt voor de wat smallere gezichten. De Eyecube heeft een ietwat vierkantere wenkbrauwboog, wat momenteel heel trendy is. Het materiaal is natuurlijk prachtig, luxe acetaat met een perfecte flexveer. Gegarandeerd een uitstekende kwaliteit, verkrijgbaar in 9 unieke kleuren.
Frank and Lucie wordt geleverd met een bijzonder etui, dat gelijk een wrijfdoekje is. Er is voor een zacht etui gekozen dat gemakkelijk in je zak of tas past. Prijs is inclusief BTW en inclusief verzendkosten. De bestelling past door de brievenbus, lekker makkelijk! Levertijd: 1-3 werkdagen.
Levertijd | 1 - 3 werkdagen |
---|---|
Merk | Frank and Lucie |
Grootte | Extra large |
Breedte montuur | 12,3 cm |
Lengte Pootjes | 13,7 cm |
Breedte glas | 4,4 cm |
Hoogte glas | 3,9 cm |
Brand | Frank and Lucie |