Let op: wegens zomerdrukte bij PostNL en Bpost kan uw zending later bezorgd worden dan u van ons gewend bent. Onze excuses!
EYEWANT met Zonneclip

- Niet goed, geld terug
- Gratis verzending binnen Nederland
- Standaard een jaar garantie
- Altijd kosteloos retourneren
Brilmaten
Ontdek de veelzijdigheid van onze Eclips all-season leesbrillen! Dankzij de afneembare zonneglazen schakelen ze moeiteloos tussen leesbril en zonnebril, wat ongeëvenaard gemak biedt. Elke bril wordt geleverd met een bijpassende etui met een speciaal vak voor de zonneglazen, zodat ze optimaal beschermd blijven.
Frank and Lucie leesbrillen zijn gemaakt van handgemaakt acetaat. De glazen zijn voorzien van een premium blauwlichtfilter, ideaal voor wie veelvuldig op een beeldscherm kijkt. Geen tranende of rode ogen, en geen hoofdpijn meer.
Frank and Lucie wordt geleverd met een bijzonder etui, dat tevens een wrijfdoekje is. Er is gekozen voor een zacht etui dat gemakkelijk in je zak of tas past.
Let op: een blauwlichtfilter zorgt voor een gelige gloed over de glazen. Deze coating beschermt je ogen waardoor je minder last hebt van irritatie en 's nachts beter slaapt.
Inclusief BTW, bijpassende briletui en brillendoekje. De bestelling past gewoon door de brievenbus. Lekker makkelijk! Levertijd: 1-3 werkdagen.