Leesbril Frank and Lucie Eyebrow








-
Grootste assortiment leesbrillen
-
Perfecte service
-
Nieuwste modellen
-
Gratis verzending binnen Nederland
-
Niet tevreden, geld terug
-
Hippe en trendy leesbrillen
-
Inclusief etui en brillendoekje
-
Gratis verzending en retourneren
-
Perfecte service
-
Veilig betalen met iDeal
Als je op zoek bent naar een tijdloos model, dan is de Eyebrow echt iets voor jou. Deze uniseks leesbril staat door zijn rechthoekige vormen op vele gezichten. Doordat de Eyebrow gemaakt is van een hoogwaardig acetaat is hij erg licht en comfortabel, daarnaast is hij ook voorzien van een uitstekende blauw licht filter.
Een blauw licht filter beschermt je ogen tegen de straling van beeldschermen, zo krijg je minder snel last van rode ogen en hoofdpijn. Ideaal!
Let op: een blauwlicht filter zorgt voor een gelige gloed over de glazen. Deze coating beschermt je ogen waardoor je minder last hebt van irritatie en 's nachts beter slaapt.
Frank and Lucie wordt geleverd met een bijzonder etui, dat gelijk een wrijfdoekje is. Er is voor een zacht etui gekozen dat gemakkelijk in je zak of tas past. Prijs is inclusief BTW en inclusief verzendkosten. De bestelling past door de brievenbus, lekker makkelijk! Levertijd: 1-3 werkdagen.
Levertijd | 1 - 3 werkdagen |
---|---|
Type | Blauw licht filter, Rand-/montuurbril |
Dames/Heren | Dames leesbrillen, Heren leesbrillen, Unisex leesbrillen |
Vorm | Rechthoekig |
Stijl | Klassiek |
Materiaal | Acetaat |
Merk | Frank and Lucie |
Grootte | Extra large |
Breedte montuur | 13,5 cm |
Lengte Pootjes | 14,7 cm |
Breedte glas | 4,8 cm |
Hoogte glas | 3,4 cm |
Brand | Frank and Lucie |
Klantenreviews
Peter Buur
Mooie en degelijke bril voor een goede prijs
De Eyebrow Dejá Blue heeft een mooi patroon dat wat minder uitgesproken is dan op de website. Hangt af van de lichtinval hoe zichtbaar het is. Door het acetaat heeft de bril net dat beetje gewicht extra waardoor het prettig 'op de neus ligt'. Een aanrader.
Peter Buur
Kwalitatief uitstekende bril met heldere glazen en mooi patroon
Kwalitatief uitstekende bril met heldere glazen en een mooi patroon (in mijn geval Dejá Blue). Het patroon is in de praktijk wat minder uitgesproken dan op de foto die waarschijnlijk met wat achtergrondlicht is genomen. Acetaat geeft de bril net dat gewicht waardoor de bril solide aanvoelt en prettig 'op de neus ligt'. Een aanrader.